Стоп булінг

Наказ від 01.09 2021 № 08-о "Про організацію роботи з питань соціального захисту дітей, профілактики

правопорушень, злочинності, попередження насильства, жорстокого поводження, булінгу (цькування) та інших негативних явищ  в 2021/2022 навчальному році"

Відповідальна за реагування на випадки булінгу у закладі – заступник директора з навчально – виховної роботи Балаклійська Оксана Михайлівна, моб. тел.- 066 544 36 15

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

Порядок реагування на доведені випадки булінгу

План заходів щодо  запобігання та протидії  булінгу

Алгоритм дій(“Якщо ви стали свідком агресії”)_

Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні

З 16  по 20 вересня в гімназії було проведено захід "СТОП БУЛІНГ"

«Тиждень протидії булінгу» – це щорічний комплексний захід, направлений на  всесторонню роботу з протидії булінгу.

Булінг – серйозна та вкрай гостра проблема сучасності. За даними дослідження UNICEF UKRAINA на 2017 рік, 67% дітей стикалися з булінгом (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. З тих, хто мовчать – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають, що це нормальне явище.

У рамках тижня протидії булінгу у Левківській гімназії пройшов ряд заходів «Стоп! Булінг!»: бесіди, перегляд відеофільмів, міні-постановка «Я проти булінгу», тести, виховні години.

Метою цих заходів було вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги.