Кадровий склад
№ | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада | Примітки |
1 | Гуртова Галина Іванівна | Директор ГіМНАЗІЇ | |
2 | Колісникова Тетяна Миколаївна | ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО- ВИХОВНОЇ РОБОТИ (НАВЧАЛЬНА РОБОТА) | |
3 | Балаклійська Оксана Михайлівна | ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО- ВИХОВНОЇ РОБОТИ (ВИХОВНА РОБОТА) | |
4 | Кочетов Євгеній Вікторович | Вчитель ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (МАТЕМАТИКА) | |
5 | Головатий Юрій Іванович | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (біологіЯ та хімія) | |
6 | Стрельник Оксана Олександрівна | Вчитель ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (фізикА) | сумісник |
7 | Медведєва Віта | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (російськА мовА, зарубіжнА літературА, українськА мовА та література) | |
8 | Колосенко Любов Михайлівна | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ початкових класів | |
9 | Коловоротна Наталія Юріївна | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (трудовЕ навчання) | |
10 | Горобець Марія Олександрівна | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ початкових класів | |
11 | Колісников Андрій Вікторович | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (фізичнА культурА) | |
12 | Кас’яненко Юлія Олександрівна | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (історіЯ) | |
13 | Киценко Ольга Сергіївна | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ початкових класів | |
14 | Водолажська Людмила Іванівна | ВЧИТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ( інформатикА) | |
15 | Бондаренко Любов Петрівна | Вчитель ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ початкових класів | |
16 | Лопатенко Юлія Анатоліївна | Вчитель ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (АнглійськА мовА) | |
17 | Росада Лариса Іванівна | Бібліотекар, секрЕтар - друкарка | |
18 | Стєганцева Любов Сергіївна | Прибиральниця | |
19 | Рижкова Марина Олександрівна | Прибиральниця | |
20 | Кононюк Олена Володимирівна | Кухар, комірник | |
21 | Тесліна Раїса Григорівна | Сторож | |
22 | КРАВЧЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА | Сторож | |
23 | Кононюк Олександр Анатолійович | Завгосп | |
24 | Росада Олександр Григорович | Робітник комплексного обслуговування та ремонту будівлі | |
25 | Лиманська Любов Миколаївна | Підсобний робітник | |
26 | Татарнікова Надія Іванівна | сестра медична,Сестра медична з дієтичного харчування | |
27 | Крамаренко Олександр Васильович | Сторож | |
28 | Крамаренко Андрій Васильович | Сторож | |
29 | БОНДАРЕНКО мИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ | РОБІТНИК КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БУДІВЛІ | |
| | |
|