15 бер. 2021

Благодійність заради життя

Учні закладу приєдналися до участі у ІІ – й Всеукраїнській благодійній акції «Жінка. Мати. Берегиня».
9 бер. 2021

207-а річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня минає 207 років від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
6 бер. 2021

8 березня - Міжнародний жіночий день

Щороку 8 березня увесь світ відзначає Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. У дні весняного пробудження й оновлення людство вшановує жінку.
25 лют. 2021

150-річчя з дня народження Лесі Українки

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.
22 лют. 2021

Подорож океаном рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Уже традиційно в закладі проходить захід, присвячений Міжнародному Дню рідної мови.
20 лют. 2021

До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

На 18 - 21 лютого 2014 р. припали найтрагічніші події революції Гідності. У ці дні загострилося протистояння між силовиками та протестувальниками, що, зрештою, призвело до трагічних наслідків.
19 лют. 2021

Участь учнів 11 класу у профорієнтаційному заході

19 лютого учні 11 класу взяли участь учнів у профорієнтаційному онлайн-вебінарі за участю Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Житлово-комунального коледжу, Електро-механічного коледжу.
18 лют. 2021

Участь учнів 9 класу у профорієнтаційному заході

Сьогодні, 18 лютого 2021 року, учні 9 класу взяли участь у профорієнтаційному онлайн-вебінарі за участю Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Житлово-комунального коледжу, Електро-механічного коледжу.
12 лют. 2021

До Дня святого Валентина

14 лютого в День святого Валентина закохані по всьому світу дарують один одному валентинки, роблять подарунки. Учні нашого закладу власноруч вигототовили сувеніри, щоб у цей святковий день подарувати їх близьким людям.
5 лют. 2021

5 лютого - День визволення міста Ізюма

Сьогодні, 5 лютого, 78-ма річниця від визволення нашого міста від нацистських загарбників. У далекому лютому 1943 року після жорстоких боїв Ізюм було визволено.