14 трав. 2021

День Європи

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.
8 трав. 2021

До Дня пам'яті та примирення

Травневі дні багаті на події. 8 та 9 травня ми, українці, разом з усім світом згадуємо про події Другої світової війни.
30 квіт. 2021

Писанка- символ життя

Наближається найсвітліше свято Христового Воскресіння, яке чекають не тільки дорослі, а й діти. Великдень – це свято, яке уособлює головні людські цінності та ідеї: перемогу добра над злом, прощення та здатність до самопожертви заради щастя інших. Це свято є важливим елементом української культури, а також традицій інших народів.
28 квіт. 2021

28 квітня – Всесвітній День охорони праці

У цей день адміністрацією закладу проведено виробничу нараду «Дотримання норм охорони праці», на якій акцентовано увагу працівників на безпеці та мінімізації ризиків для здоров’я на робочих місцях.
27 квіт. 2021

Тренування з евакуації

27 квітня в закладі проведено тренування по відпрацюванню дій по інструкції з питань евакуації.
26 квіт. 2021

35- ті роковини аварії на Чонобильській АС.

35 років тому відбулась на нашій землі трагічна подія – аварія на Чорнобильській АЕС, яка зробила негативні впливи на оточуючий світ, країни Європи та людську діяльність пов’язану із атомною енергетикою.
12 квіт. 2021

«Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива»

«Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива» – з таким слоганом Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).
30 бер. 2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

УВАГА!!!
25 бер. 2021

ОНЛАЙН - ОПИТУВАННЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА БАТЬКІВ

У рамках науково - дослідницької роботи за темою "Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України"
24 бер. 2021

Атестація 2020/2021 навчального року

24 березня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії закладу.