Інформація про заклад освіти

Рік заснування - 1952

Директор гімназії - Гуртова Галина Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має першу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2000 року.

Контингент учнів
У гімназії навчається 92 учні, з них учнів 1-4 класів – 34, 5-9 класів – 58.
Випускників 9 класу - 18  учнів, 11 класу – 8 учнів .
Мова навчання  - українська

Профільне навчання
Учні 11 класу навчаються за філологічним профілем (8 учнів)
Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 15 учителів, з них 13 чол. мають вищу освіту, 2 чол. – неповну вищу. Вищу кваліфікаційну категорію має 4 чол, звання "старший вчитель" -1 чол., І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1 чол., категорію „спеціаліст” – 2 чол.

Забезпечення харчуванням
        Гарячим  харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів (34 учні)та дітей пільгових категорій 38 учнів 5-9 класів ( діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування - 7,  діти, батьки яких учасники АТО - 3, діти ВПО - 13, діти з малозабезпечених сімей - 15). За рахунок батьківської плати харчується 31 учень.

Творчий потенціал
      Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування життєвокомпетентної особистості на основі впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес для реалізації діяльнісного підходу до навчання та виховання».

Вчителі гімназії протягом п’яти останніх років взяли участь у професійних конкурсах:
«Учитель року – 2016» – Кас’яненко Юлія Олександрівна, учитель історії та правознавства, лауреат обласного етапу;
«Учитель року – 2017» – Киценко Ольга Сергіївна,вчитель початкових класів, лауреат обласного етапу;
У конкурсі «Класний керівник року» 2015/2016 н.р. – Горобець Марія Олександрівна, вчитель початкових класів.
У 2017/2018 н.р. Коловоротна Н.Ю. зайняла ІІІ місце у фестивалі «Добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

У 2018/2019 н.р. Коловоротна Н.Ю. зайняла ІІ місце у фестивалі «Добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».У 2018/2019 н.р. Коловоротна Н.Ю.

У 2019/2020 н.р. Кас'яненко Ю.О. зайняла І місце у фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

Гурткова робота

На базі закладу освіти організовано гуртки: «Джура», «Козацько – лицарський гарт», «Декоративно – ужиткове мистецтво», «Біологія людини засобами STEM-освіти», «Природна скарбниця».

Підвіз учнів та вчителів
До гімназії  потребують підвозу 70 учнів та 15  учителів із міста Ізюма. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, оснащено комп ‘ютерним обладнанням та меблями нові кабінети фізики та хімії, 2 комп’ютерних класи (13+1ПК),спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.
Бібліотечний фонд налічує – 7810  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців
       Щорічно учні закладу освіти  беруть участь в олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.